Plavání

Ještě jsme se ani ve škole po prázdninách nerozkoukali a už tu bylo naše oblíbené plavání v plaveckém areálu Laguna v Třebíči. Lekcí plavání bylo opět celkem 10 a letos jsme jezdili se čtvrťáky. Byli jsme rozděleni do dvou družstev a rovnou už plavali ve velkém bazénu. V letošním plavání jsme se opět mnoho naučili a samozřejmě pobavili.10 lekcí uběhlo jako voda a s příchodem měsíce listopadu jsme kurz plavání úspěšně zakončili a obdrželi mokrá vysvědčení. Lenošit ale nebudeme, vždyť se blíží zima a nám začíná bruslení – hurá…..

tn_obrazek_2166.jpg

tn_obrazek_2165.jpg